Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ANKARA ÇIKIŞLI LİKYA TURU

En yakın tarih 01.10.2024, Kişibaşı 9.490,00 TL

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler

ANKARA ÇIKIŞLI LİKYA TURU
FETHİYE | KAŞ,KALKAN | ADRASAN | OLYMPOS | PHASELİS | GÖYNÜK KANYONU | PATARA PLAJI | SULUADA

TAM GÜN YEMEKLİ 12 ADALAR TEKNE TURU DAHİL !
TAM GÜN YEMEKLİ SULUADA MALDİVLER TEKNE TURU DAHİL !
ÖLÜDENİZ YÜZME MOLASI
PATARA YÜZME MOLASI
PHASELİS YÜZME MOLASI

 

Değerli Misafirlerimiz Trendgezi.com Sizin için herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşündü...Siz sadece turunuza katılın ve bütün soruları arkanızda bırakın,Tatilinizin keyfiniz çıkarın.

Trendgezi.com Aşağıdaki Bütün Hizmetleri Değerli Misafirlerimize Ücretsiz olarak sunacaktır. 

D2 Belgeli Konforlu Yüksek Model Tur Araçlarıyla Ulaşım 
Programda Belirtilen Tüm Geziler 
Seçkin Otellerde 4 Gece Konaklama 
Otellerde Sabah Kahvaltıları 
Otellerde  Akşam Yemekleri 
Bölgenin Uzmanı İle Deneyimli Rehberlik Hizmeti
Seyahat Esnasında Bardak Su
Seyahat Sigortası Güvence Poliçesi

Trendgezi.com ile harika bir program sizleri bekliyor...Yerinizi şimdiden ayırtın geç kalmayın... 


TUR ARACIMIZIN HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

 • 23.00 Trendgezi Ofis Önü (Atatürk Bulvarı 79-81 Kızılay) 
 • 23:15 Armada AVM Önü
 • 23:30 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir İstikameti )


 

 

 

 

1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Ankara çıkışlı Likya Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos Turu için akşam saat 23:00’da Trendgezi.com ofis Önü Buluşma ve Hareket

Diğer duraklarımız ;
23:15 Armada AVM Önü
23:30 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir İstikameti )

2. Gün: FETHİYE - ÖLÜDENİZ – SAKLIKENT - TLOS – YAKA PARK

Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Fethiye’ye varış. Aracımızda alacağımız kahvaltılık ikram sonrasında Belcekız olarak da bilinen Ölüdeniz’e hareket ediyoruz.(Denize girmek isteyen misafirlerimizin önceden havlu ve mayolarını ayrı bir çantaya hazırlamaları önemle tavsiye edilir. Ölüdeniz içerisinde yer alan kabinleri kullanabilirsiniz.) Muhteşem Ölüdeniz Milli Parkı Plajı'nda yüzmek için serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonu'na hareket ediyoruz. Kanyonda buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yol güzergahımızda panoramik olarak Tlos Antik Kenti'ni görüyor ve Yaka Park’ta serbest zaman veriyoruz. ardından Belirlenen saatte buluşma akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

AÇIKLAMA

Sabah Kahvaltısı : Aracımızda alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Letoon Antique Hotel vb.

3. Gün: TAM GÜN YEMEKLİ ON İKİ ADALAR TEKNE TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. Teknede öğle yemeği. Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası, Yassıca Adaları, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molalarıyla birlikte tekne turumuzu tamamlıyoruz. Otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

AÇIKLAMA

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : 12 Adalar Tekne turu sırasında alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Letoon Antique Hotel vb.

4. Gün: PATARA - KALKAN - KAPUTAŞ PLAJI - KAŞ - FETHİYE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında 12 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Antik Kenti ve tiyatroyu gezdikten sonra Patara’nın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben öğle yemeği molası. Daha sonra Kalkan'a hareket ve limanın gezilmesi. Ardından dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nın panoramik olarak görülmesi sonrasında Kaş’a hareket ve Kaş sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Burada ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında Olympos'a otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

AÇIKLAMA

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe
Konaklama : Türkmen Tree House vb

5. Gün: SULUADA TEKNE TURU VE ADRASAN KOYLARI

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 09:00'da Olan Suluada Tekne turu İçin Adrasan Limanı'na Hareket ediyoruz. Saat 10:00-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına Türkiye'nin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA'ya Giderek Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Olympos'a Dönüyoruz.Canlı Müzik Eşliğinde Açık Büfe Akşam Yemeğimizin Ardından İsteğe Bağlı Olan Doğa Harikası Çıralı Yanartaş Dağı Gezimize Saat 20:00'da Otel Önünde Buluşarak Gidiyoruz.Katılmayacak Misafirlerimiz Olympos Sokaklarını Keşfedebilir veya Dinlenebilirler. Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Grubumuza Özel 80’ler 90’lar Partisine Katılıyoruz Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Grubumuza Özel Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz

AÇIKLAMA

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Suluada Tekne turu sırasında alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Türkmen Tree House Vb

6. Gün: GÖYNÜK KANYONU – PHASELİS ANTİK KENTİ YÜZME MOLASI – DÜDEN ŞELALESİ

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 09:00'da Otelimizden Ayrılarak Dünyanın en önemli yürüyüş parkurları arasında gösterilen Likya Yolu üzerinde, Beydağları Sahil Milli Parkı içerisindeki kanyon, etkileyici görünümüyle ziyaretçilerini büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Dünya çapında ünlenen kanyon girişinde, bizleri yapay gölet karşılıyor. Bu göletin etrafında, yeme içme alanları ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kafeterya mevcut. Dileyenler, macera parkı ve zipline parkurunda keyifli anlar yaşayabileceği serbest zamanımız başlıyor. Göleti geçtikten sonra dere boyunca yaklaşık 2 km. sessizliğin ve yemyeşil doğanın içerisinde yürüyerek, kanyon ağzında bulunan doğal havuza girebilirsiniz. Doğa yürüyüşü, tırmanış zipline kanyon safarisi, gibi etkinliklere de katılmak mümkün. Ayrıca kendinizi sık sık karşınıza çıkacak göletlerin buz gibi sularının içine bırakarak, Antalya’nın kavurucu sıcaklarında serinleyebilirsiniz. Gezi esnasında, kanyonda yer alan mağaraları keşfedebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımızın ardından tekrar buluşarak en önemli antik kentlerden olan Phaselis antik kentine geçiyoruz. Burda Tarihin ve kalıcı eserleri gördükten sonra dileyen misafirlerimiz Phaselis koyunda denizin tadını çıkarabilirler.Serbest zaman ve yüzme molamızın ardından tekrar buluşarak Antalya Bölgesinin önemli noktalarından olan. Düden Şelalesi 'ne yolculuğumuzla başlıyor. Şelalenin içinde bulunduğu parkta yürüyüşe çıkıp 15 metre yükseklikten dökülen muhteşem Düden Şelalesi'nin manzarasını izliyor, fotoğraf çekiyoruz. Şelalenin ardındaki doğal mağaraya girerek bu eşsiz doğa harikasını arkadan seyrediyoruz.

Belirlenen saatte buluşma ve Ankara’ya hareket. Keyifli yolculuğumuz ve gerekli molalar sonrasında Gece Saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

AÇIKLAMA

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Mola tesislerinde ekstra olarak alabilirsiniz.

 

Ücrete Dahil Hizmetler
 • Turizm Aracı İle Ulaşım
 •  Araç İçi Su İkramı
 •  1.Gün Araçta Kahvaltılık İkramı
 •  2 Gece Fethiye'de Konaklama
 •  2 Gece Olympos’da Konaklama
 •  Otel'de; Sabah Kahvaltısı (4) - Akşam Yemeği (4)
 •  2 Öğle Yemeği ( 12 Adalar ve Suluada Tekne Turlarında)
 •  Tam Gün Öğle Yemekli 12 Adalar Tekne Turu
 •  Tam Gün Suluada Yemekli Tekne Turu
 •  Seyahat Sigorta Paketi
 •  Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 •  Tüm Şahsi Harcamalar
 •  Otel Ekstraları
 •  Öğle Yemekleri (12 Adalar Tekne Turu ve Suluada Tekne Turu Hariç)
 •  Yemeklerde Alınan İçecekler
 •  Ekstra Turlar
 •  Müze, Ören Yeri, Plaj ve Milli Park Giriş Ücretleri
   

İptal Şartları

 • Tur hareket tarihinden 7 gün  öncesinde yapılan iptallerde tur ücreti ödemenin yapıldığı şekilde geri iade edilir veya farklı bir tarihte kullanılmak üzere açık bilet düzenlenir.
 • Açık bilet tur ücretinin karşılığı olarak 1 yıl geçerlidir.Kullanılması durumunda en az 7 gün öncesinde acentemize bilgi verilerek kullanılabilir,misafir onayı doğrultusunda isim değişikliği yapılabilir.
 • Açık biletin kullanılması esnasında doğacak fiyat farkından misafir sorumludur.
 • Tur hareket tarihine 7 gün kala ve  sonrasında yapılan iptallerde tur ücreti iadesi yapılamaz farklı bir tarihte veya turlarda kullanılamaz,üçüncü kişilere devredilemez.

Tur Araçlarımız Hakkında Bilgilendirme

 • Gezimizde ''Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmeliği'' Gereğince D2 belgeli ve turizm paketli araçlar kullanılmaktadır. Tur araçlarımız katılımcı sayısına göre 19,27,31,35,46,54 kişilik olarak değişmektedir.
 • Koltuk numarası ve araç tipinde garanti ve kesinlik verilemez koltuk numarası rezervasyon sırlamasına göre yapılmaktadır. Gerekli bilgilendirmeler tur hareket tarihinden 1 gün öncesinde SMS İle İletilmektedir.

Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

 • Turumuza Katılacak Olan Misafirlerimizin Yanlarında; Rahat Yürüyüş Yapabileceği Ayakkabı ve Giysi, Yedek Kıyafet, Sırt Çantası, Su Matarası, Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Şarj Aleti Bulundurmalarını Tavsiye Ederiz.

** ÖZEL GRUP TALEPLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEYİ UNUTMAYIN **

 • Değerli Misafirlerimizin görüş öneri ve yorumlarını önemsiyoruz. Turumuz ile ilgili eleştiri ve yorumlarınızı info@trendgezi.com.tr adresine mail olarak gönderebilirsiniz veya tur sayfamızda yer alan yorumlar kısmında turumuzu değerlendirebilirsiniz.

 • Yukarıdaki tur programı Trendgezi.com tarafından hazırlanmıştır,Trendgezi.com tur programı üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tur programının herhangi bir şekilde kopyalanması yayınlanması yasaktır. Tur programı tüm hakları ile Trendgezi.com’a aittir.
 • Programın kopyalarından Trendgezi.com sorumlu tutulamaz,Tur programımız tamamıyla bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur programımız 6502 No’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır.
 • Tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.

 

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk YatakÇocukTaksitler
23.07.2024Müsait10.990,00 TL15.990,00 TL10.990,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
30.07.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
06.08.2024Müsait11.490,00 TL16.490,00 TL11.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.500,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
13.08.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
20.08.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
27.08.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
03.09.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
10.09.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
17.09.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
24.09.2024Müsait10.490,00 TL14.990,00 TL10.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 8.000,00 TL
Taksitler »
01.10.2024Müsait9.490,00 TL13.990,00 TL9.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 75.000,00 TL
Taksitler »
08.10.2024Müsait9.490,00 TL13.990,00 TL9.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 75.000,00 TL
Taksitler »
15.10.2024Müsait9.490,00 TL13.990,00 TL9.490,00 TL3 - 5 Yaş 4.000,00 TL
6 - 10 Yaş 75.000,00 TL
Taksitler »
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar
Benzer Kategoriler

  Bu Turu Online Satın Alın

  Ne Zaman
  Misafirler
  Mail Listemize Kaydolun!

  Mail adresinizi kaydedin, kampanyalardan ve son dakika fırsatlarından önce siz haberdar olun.

  √ Bilgileriniz bizimle güvende

  www.trendgezi.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Trendgezi Turizm Yatırımları Ltd. Şti.'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Trendgezi Turizm Yatırımları Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.